Мясорубки

Мясорубки
     Вибираючи м'ясорубку в фірмовому магазині  запчастин і аксесуарів Зелмер в Україні в першу чергу необхідно звертати увагу на її потужність . Саме цей показник впливає на продуктивність пристрою . Однак необхідно розуміти , що у будь електром'ясорубки Zelmer дві потужності : номінальна і максимальна . З першої м'ясорубка може працювати досить довго в спокійному режимі і без перевантажень. Друга створена для переробки твердих продуктів , наприклад , замороженого або « кістлявого » м'яса. Однак на максимальній потужності (потужності двигуна при блокуванні вала ) м'ясорубка може працювати зовсім недовго , чи не більше хвилини. В іншому випадку двигун прийде в несправність .
     Умовно можна розділити м'ясорубки на потужні , дуже потужні і пристрої із середньою потужністю . Дуже потужні (1300-1400 Вт ) знадобляться тим , хто планує прокручувати тонни м'яса. Такий прилад відмінно підійде для м'ясного комбінату.
     Тим , хто купує м'ясорубку для дому , гучна і громіздка ні до чого . Звичайно , вона набагато швидше тих, у яких , потужність нижче , впорається з м'ясом , але прилад такого роду займають багато місця на Вашій кухні і буде видавати дикий рев , який напевно злякає дітей, та й сусідів по сходовому майданчику .
     Додатково до цього , давайте згадаємо , для чого потрібна понад потужна м'ясорубка. Не тільки для того щоб подрібнювати великі обсяги , але і для переробки твердих продуктів . Якщо Ви вирішили приготувати вечерю для своєї родини , навряд чи Вам захочеться їсти котлети з жилками і перемеленими хрящами. Можливо , супер потужна м'ясорубка і перемолет їх так , що в зубах вони у Вас не застрягнуть , але от на смаку страви їх наявність у м'ясі точно відіб'ється. Так що моя Вам порада - купуйте якісне м'ясо і обробляйте його перед прокруткою.
     Якщо Ви не збираєтеся готувати по кілька кілограмів м'яса щодня і не робите запаси фаршу на випадок всесвітнього голоду , Вам підійде м'ясорубка із середньою потужністю . Такий прилад буде коштувати не дуже дорого і відмінно впорається зі своїми обов'язками. Жилаве м'ясо йому теж по зубах , єдине на його прокрутку потрібно більше часу.
     М'ясорубки Зельмер оснащені потужністю до 650 Вт Це оптимальна потужність для м'ясорубки. Такий прилад здатний прокрутити 1,2 кг м'яса в хвилину , а модель Zelmer Maszynka 986.83 Symbio - півтора. Електричні м'ясорубки Зельмер можуть прокручувати до півтора кілограмів м'яса за хвилину . При цьому процес не викличе у Вас зайвих клопотів. Ви завантажуєте м'ясо , попередньо промивши його і обробивши , і допомагаєте йому подрібнюватися за допомогою штовхача .
     Маючи у своєму арсеналі м'ясорубку марки Зельмер , Ви зможете приготувати з легкістю будь м'ясне блюдо.
Ця категорія порожня.

Store SERVISGURT/ All rights reserved