МЯСОРУБКИ ZELMER

МЯСОРУБКИ ZELMER
    Які у вас улюблені українські страви? Котлета по- київськи , пельмені , голубці , фаршировані овочі , пиріжки , і навіть олів'є ? Хочете спробувати ще ковбаски по- боварского ? Все можливо . Тільки готування таких блюд - досить трудомісткий процес , що не дозволяє готувати їх часто і робить повсякденне меню дещо одноманітним. Монотонно прокручувати м'ясо , горіхи або інші продукти для начинки дуже втомлює , але це проблему можна легко вирішити , купивши гарну техніку для кухні. Наприклад , хорошу м'ясорубку Zelmer в нашому магазині в місті Львові.
 
     Мясорубка повинна бути якісною і простий у зверненні. Вона повинна легко розбиратися , збиратися і митися , не мати важких для миття місць, не видавати гучних звуків під час роботи , мати довгий гарантійний термін , хороші відгуки користувачів різного рівня , мати достатню потужність , але не дуже велика витрата енергії.
 
      При цьому бажано , щоб ціна була адекватною , доступною для будь-якого бюджету . Навіть провівши глибоке дослідження ринку , Ви зрозумієте , що повністю відповідають запитам пропозицій не так вже й багато і лідируюче місце серед них займає м'ясорубка Zelmer 986.88 .
 
    Чому ж популярна саме ця модель? У першу чергу власники Zelmer 986.88 відзначають найбільш тиху роботу. Маючи гарний зовнішній вигляд , вона підійде до будь-якого інтер'єру , а оскільки її габарити не великі - її зручно транспортувати і зберігати. Якщо правильно доглядати за м'ясорубкою Zelmer 986.88 , так як описано в інструкції , то вона прослужить довгі роки і буде незамінна на кухні.
 
     Потужності 650 Вт їй вистачає , щоб впорається з будь-яким видом м'яса , навіть якщо воно не до кінця розморожені . Мясорубка Zelmer здатна видавати більше кілограма фаршу в хвилину . А якщо все ж ви помітили , що на ніж м'ясорубки щось накрутили, то вбудована система реверсу все виправить .
 
     Ця модель м'ясорубки має три забарвлення , точніше три расвцеткі кнопки - Expressive - фісташково зелений , Ecru - мовковний , Symbio - сірий . Найпопулярнішою з них є Zelmer 986.88 Expressive .
 
     До всього іншого в комплект м'ясорубки Zelmer 986.88 входить спеціальна насадка для створення чудових домашніх ковбасок , які наповнять ваші пікніки , виїзди на природу і дачні пригоди новими яскравими смаками.
 
     Також Ви можете докупити до цієї моделі додаткові аксесуари , істотно розширюють її функції . Наприклад , насадки для вичавлювання соків Zelmer A986.9000 або барабани для шинкування овочів Zelmer A986.7000 і швидкої терки сиру , для вичавлювання апельсинів , грейпфрутів Zelmer A986.8000 , для нарізування кубиками Zelmer ММА 002

Уточнити пошуковий запит


Store SERVISGURT/ All rights reserved