Умови співпраці інтернет - магазину запчастин Сервіс - гурт

Умови співпраці та угода про Умови надання послуг
 
 Нижчевикладене є умовами угоди між інтернет-магазином www.servisgurt.com.ua (надалі "Продавець") і покупцем ("Покупець") про придбання товарів або послуг, через Інтернет-Сайт Продавця ("Сайт"). Якщо Ви не погоджуєтеся з цими умовами, Ви не зможете придбати наші товари і послуги, тому перегляньте, будь ласка, уважно ці умови до здійснення покупок:
 
 1. Введення.
 Покупець погоджується з умовами, обговореними в цій Угоді сторін ("Угода"), з усім, що стосується товарів, послуг і інформації наданих через Сайт. Ця Угода являє собою договір між Продавцем і Покупцем, і заміняє будь-які попередні або інші угоди, договори гарантії, і обумовлює все, що стосується товарів, послуг і інформації наданих за допомогою Сайту. Покупець погоджується переглянути і визнати цю Угоду до покупки товарів або послуг на Сайті.
 
 2. Інформація для Платежу.
 Покупець розуміє і гарантує, що подана ним інформація справжня, правильна і повна. Оплата товарів та послуг здійснена Покупцем при отриманні продукціїг, а також вартість доставки товарів у сумі, пред'явленої на момент оплати, включаючи всі прикладені податки. Покупець повинен бути відповідальним за всі оплати, проведені з використанням пароля Покупця. Покупець погоджується тримати його або її пароль конфіденційно і повідомляти Компанію в межах 24 годин про несанкціоноване використання пароля або порушення цієї Угоди. Компанія не захищає Покупця від несанкціонованого використання пароля Покупця. Максимальна вартість однієї угоди реалізованої між Покупцем і Компанією не може перевищити суму, еквівалентну 100 000 грн.
 
 3. Авторське Право.
 Зміст Сайту захищено авторськими правами, включаючи прикладені торгові марки та інше, (включаючи, але не обмежуючись інтелектуальною власністю). Організація, збір, компіляція, магнітний переклад, цифрове перетворення та інші дії, пов'язані з використанням матеріалів, а так само копіювання, перерозподіл, використання або публікація Покупцем повного змісту або будь-якої частини Сайту заборонено.
 
 4. Редагування, видалення і модифікація.
 Компанія резервує за собою ексклюзивне право на редагування, видалення або установку на Сайті будь-якої інформації, а так само видалення або установку будь-яких товарів і послуг для продажу. Продавець може модифікувати цю Угоду, або ціни на товари і послуги, з повідомленням про це Покупця, якщо це обумовлено в Угоді про надання Послуг, і може припинити функціонування або модифікувати будь-які або всі розділи Сайту на свій власний розсуд і без попереднього повідомлення. Модифікація цієї Угоди буде вважатися дійсною після публікації його на Сайті, і ставитися до угод, укладених після дати публікації.
 
 5. Право відмови.
 Продавець резервує за собою право на свій власний розсуд припинити продаж товарів і надання послуг, а також регулювати доступ до покупки будь-яких товарів або послуг.
 
 6. Відшкодування.
 Покупець погоджується відшкодовувати, захищати і підтримувати позицію Продавця і його постачальників, партнерів та ліцензіарів у безпеці від будь-якої відповідальності, збитків, претензій і витрат, включаючи розумні адвокатські гонорари, пов'язані з порушенням Покупцем цього Контракту або використання Сайту.
 
 7. Обмеження передачі прав іншій особі.
 Право Покупця використовувати Послугу, є його особистим правом і не підлягає передачі іншій особі або організації і регулюється межами та умовами, встановленими Продавцем.
 
 8. Обмежена відповідальність.
 НАДАНІ ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ, ЗМІСТ, А ТАК САМО ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ ІНШІ ПОСЛУГИ ПЕРЕДБАЧЕНІ "ЯК Є" ТА "ЯК ДОСТУПНО" І ВСІ ГАРАНТІЇ, ЯВНІ АБО НЕЯВНІ, ЗАПЕРЕЧУЮТЬ (ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ ВІДМОВОЮ ВІД БУДЬ-ЯКИХ НЕЯВНИХ ГАРАНТІЙ КОМЕРЦІЙНОЇ ЦІННОСТІ І ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ МЕТИ). ЄДИНА І ЦІЛА МАКСИМАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КОМПАНІЇ З БУДЬ-ЯКОЇ ПРИЧИНИ ПЕРЕД ПОКУПЦЕМ ЄДИНА І ЄДИНА КОМПЕНСАЦІЯ ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ПРИЧИНИ, БУДЕ ОБМЕЖЕНА СУМОЮ, СПЛАЧЕНОЇ КЛІЄНТОМ ДЛЯ ПРИДБАННЯ КОНКРЕТНИХ ТОВАРІВ АБО ПОСЛУГ. КОМПАНІЯ І БУДЬ-ЯКІ З ЇЇ ПАРТНЕРІВ, ДИЛЕРІВ АБО ПОСТАЧАЛЬНИКІВ НЕ ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА БУДЬ-ЯКІ НЕПРЯМІ, СПЕЦІАЛЬНІ, ВИПАДКОВІ, АБО ПОБІЧНІ ЗБИТКИ (ВКЛЮЧАЮЧИ ЗБИТКИ В БІЗНЕСІ, ЗМЕНШЕННЯ ДОХОДУ, СУДОВІ СПРАВИ, АБО ПОДІБНІ ВИТРАТИ, ЗБИТКИ), НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, ЩО ВОНИ БАЗУВАЛИСЯ НА ПОРУШЕННІ КОНТРАКТУ, ПОРУШЕННЯ ГАРАНТІЇ, НЕДБАЛОСТІ (ВКЛЮЧАЮЧИ ХАЛАТНІСТЬ), В РЕЗУЛЬТАТІ ВИКОРИСТАННЯ ПРОДУКТУ АБО ПОСЛУГИ АБО ІНШИМ СПОСОБОМ, НАВІТЬ ЯКЩО ПОПЕРЕДНЬО БУЛО ПОВІДОМЛЕНО ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКОГО ЗБИТКУ. ОБМЕЖЕННЯ ЗБИТКУ ВИКЛАДЕНІ ВИЩЕ - ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ЕЛЕМЕНТИ ОСНОВИ УГОДИ МІЖ КОМПАНІЄЮ І ПОКУПЦЕМ. ЦЕЙ САЙТ, ТОВАРИ І ПОСЛУГИ НЕ ПОВИННІ РОЗГЛЯДАТИСЯ БЕЗ ТАКИХ ОБМЕЖЕНЬ. ДЕЯКІ ДЕРЖАВНІ ЗАКОНИ МОЖУТЬ БУТИ ЗАСТОСОВАНІ ЩОДО ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ. БУДЬ-ЯКІ МОЖЛИВІ СУДОВІ РОЗГЛЯДИ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ В СУДІ УРАЇНИ.
 
 9. Використання Інформації.
Продавець резервує право, і Покупець уповноважує Продавця, на використання за призначенням всієї інформації щодо використання Покупцем Сайту і всієї інформації, наданої Покупцем, згідно з чинним законам.
 
 10. Інше.
 Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як вона опублікована на сайті predslava.com і повинна застосовуватися і тлумачитися відповідно до законів України. Будь-які дії Покупця, що стосується його претензій повинні проводитися протягом шести (6) місяців після будь-якого придбання здійсненого на Сайті або покупець назавжди відмовлятися від своїх претензій. Всі дії повинні проводитися в рамках обмежень, викладених у Розділі 8. Зміст цієї Угоди повинен бути викладений і зрозуміло таким чином, що його зміст однаково рівнозначний для обох сторін. Якщо будь-яка з частин цієї Угоди буде визнана неправильною або нездійсненною, ця частина повинна бути приведена у відповідність з законом таким чином, щоб відобразити початкові наміри та інтереси обох сторін. Інші частини повинні залишатися в повній силі і дії. У випадку, якщо що-небудь пов'язане із Сайтом або Продавцем, вступає в конфлікт або протиріччя з цією Угодою, ця Угода є пріоритетним. Невдача Продавця в здійсненні будь-якого надання цієї Угоди Покупцеві не повинна вважатися звільненням від такого надання або звільненням від права здійснювати таке надання.


Store SERVISGURT/ All rights reserved