Про магазин запчастин і аксесуарів Сервіс гурт

      Інтернет магазин « Сервіс гурт » пропонує Вам широкий асортимент запчастин і аксесуарів для побутової техніки таких відомих європейських виробників, як Zelmer, Philips за доступною ціною. Найбільш необхідні запчастини і аксесуари завжди є в наявності в нашому складі за адресою м.Львів, вул.Личаківська, 6, оф. 14. У разі відсутності необхідної запчастини , ми завжди готові привезти її під замовлення . Уточнити наявність на складі можна за телефоном, вказаним на сайті в розділі Контакти або безпосередньо в магазині. Професійні консультанти нашого магазину завжди допоможуть Вам з вибором необхідних запчастин.

      Нове життя Вашій техніці гарантована!

       Тут ви легко і просто можете купити товари, які вас цікавлять не відходячи від комп'ютера! Це прекрасне рішення для тих, хто вважає за краще витрачати час на щось більш важливе і корисне ніж тривалі поїздки по місту в пошуках потрібної техніки, а також аксесуарів і запчастин до мясорубок, порохотягів.

      На сьогоднішній день магазин сервісного обслуговування Сервіс гурт є надзвичайно корисним. Представництва нашої компанії є у ​​всіх найбільших областях України . Такого статусу нам вдалося досягти завдяки максимально широкому асортименту , розумній ціновій політиці і відмінному сервісу . Але це ще не все.

      Наше завдання полягає не тільки в тому , щоб просто продати потрібний товар, аксесуари чи запчастини , але і в тому , щоб інформувати покупця. Для цього ми готуємо статті і новини. Озброївшись всебічною інформацією про товарі про основні його переваги , Ви зможете самостійно прийняти зважене рішення про покупку саме того товару , який Вам потрібен. Не зупиняючись на досягнутому , ми продовжуємо нарощувати обороти , прагнучи стати кращим в країні порталом про запчастини та аксесуари для техники у Львові - місцем , де Ви зможете вибрати і придбати будь-яку техніку - усвідомлено , недорого і зручно.

 


Store SERVISGURT/ All rights reserved