Політика Безпеки

1. Інтернет-магазин www.servisgurt.com.ua гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні при яких умовах не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
 
 2. У певних обставинах інтернет-магазин www.servisgurt.com.ua може попросити Вас зареєструватися та надати особисту інформацію. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в інтернет-магазині www.servisgurt.com.ua або для надання користувачеві доступу до спеціальної інформації.
 
 3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі "Кабінет".
 
 4. Для того, щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, інтернет-магазин www.servisgurt.com.ua з Вашого явної згоди може надсилати на вказанy при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від неї.
 
 5. Як і багато інших сайтів, Інтернет-магазин www.servisgurt.com.ua використовує технологію cookie, з допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.
 
 6. Відомості на даному сайті мають суто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попередження.


Store SERVISGURT/ All rights reserved